Inżynier logistyki w WSZiB – zawód przyszłości!

///
Inżynier logistyki w WSZiB – zawód przyszłości!
13 maj '22

Miło nam poinformować, że w dniu 20 kwietnia 2022r. Minister Edukacji i Nauki udzielił pozwolenia Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie na prowadzenie studiów inżynierskich (pierwszego stopnia) o profilu praktycznym na kierunku Logistyka.
Program studiów przygotowaliśmy wraz z czołowymi firmami branży logistycznej,  odpowiada więc on na realne zapotrzebowanie biznesu na pracowników posiadających kompetencje cyfrowe i menedżerskie w zawodzie logistyka. Na wspomnianym wyżej kierunku studiów oferujemy dwie unikalne ścieżki kształcenia:

  1. Technologie informatyczne w logistyce – ten zakres kształcenia przygotowuje specjalistów-inżynierów w obszarze wykorzystania narzędzi informatycznych w kształtowaniu i zarządzaniu procesami logistycznymi;
  2. Menedżer logistyki – ścieżka kształcenia dla osób, które chcą dodatkowo wykształcić kompetencje miękkie związane z procesem podejmowania decyzji, obsługą klienta, benchmarkingiem, czy wdrażaniem strategii logistycznych.

Rekrutacja na ten unikalny kierunek studiów już trwa,  a studia rozpoczną się od października 2022 roku. Serdecznie zapraszamy!


Skip to content