International Coach Federation

20 lut '13

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości podpisałaporozumienie o współpracy z International Coach Federation, dzięki czemustudenci mogą korzystać z nieodpłatnych indywidualnych sesji coachingowych.

Sesje prowadzone są przez coachów stowarzyszonych w InternationalCoach Federation, największej światowej organizacją coachingowej, obecnejw ponad 100 krajach.
Każda osoba zakwalifikowana do programu może skorzystać z procesucoachingowego składającego się z 3 sesji. Każda sesja trwa 45 minut.

Do tej pory w projekcie wzięło udział 30 studentów WSZiB.Mamy do zaoferowania jeszcze 20 wolnych miejsc. Zainteresowanych studentówprosimy o kontakt z Biurem Karier poprzez system SUSZI (Kamil Kowalik – spispracowników administracji) lub telefonicznie – 12 635 68 10.