Informatyka w WSZiB – gwarancja dobrej pracy!

Informatyka w WSZiB – gwarancja dobrej pracy!
22 lip '20

Informatyka to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Jeśli chcesz zdobyć wykształcenie gwarantujące pracę to zapraszamy na WSZiB. Jako jedyna niepubliczna uczelnia w Krakowie oferujemy Ci studia inżynierskie z zakresu informatyki (nauki techniczne). Jeśli chcesz sprawdzić, jak na rynku pracy radzą sobie nasi absolwenci – skorzystaj z systemu ELA, który jest jedynym obiektywnym miernikiem ukazującym ekonomiczne losy absolwentów. Śledząc raport ELA dotyczący absolwentów kierunku Informatyka w WSZiB dowiesz się, że nasi absolwenci:

• Poszukiwali pracy średnio 2,93 dnia od uzyskania dyplomu,
  • Otrzymywali średnie wynagrodzenie na poziomie 7 148,00 zł brutto,
  • Już podczas studiów pracowali, a obecnie 38% z nich zarabia ponad 9 000 zł brutto,
  • Przeciętnie zarabiali o 50% więcej niż wynosi średnia wynagrodzeń w ich miejscu zamieszkania.

Wybór studiów to ważna decyzja, którą warto podjąć na podstawie faktów! System ELA (ela.nauka.gov.pl) niewątpliwie pomoże Ci zweryfikować ofertę dydaktyczną i wybrać właściwą uczelnię. Zapraszamy na WSZiB!