Inauguracja roku akademickiego 2015/2016

Inauguracja roku akademickiego 2015/2016
26 paź '15

Słowami „Quod felix, faustum fortunatumque sit” – Rektor zainaugurowałrok akademicki 2015/2016.

Za nami Inauguracje dla studentów studiów stacjonarnych iniestacjonarnych I–go i II–go stopnia.

1 października 2015 podczas Inauguracji dla studiów stacjonarnychlicencjackich i inżynierskich rozważano problem – Czy warto studiować?

3 października 2015 podczas Inauguracji dla studiówniestacjonarnych licencjackich i inżynierskich wykład wygłosił prof. AGH AdamSzurlej, pt. „Polityka Energetyczna Polski”. Profesor przez wiele lat byłNaczelnikiem ds. Gazu w Ministerstwie Gospodarki.

10 października 2015 kandydaci na studia magisterskie wysłuchaliwykładu dr Rafała Trzaskowskiego, pt. „Kryzys w Unii Europejskiej i co dalej?”.Minister przedstawił słuchaczom najciekawsze problemy polskiej politykizagranicznej.

Więcej zdjęć znajduje się w SAKE.

Wszystkim studentom życzymy powodzenia!

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria