III Studencka Sesja Naukowa WSZIB

III Studencka Sesja Naukowa WSZIB
31 Mar '21

Zapraszamy na III Studencką Sesję Naukową WSZiB!

Wydarzenie odbędzie się 28 maja 2021 z wykorzystaniem MS Teams. Jak co roku, Studenci – członkowie kół naukowych wygłoszą referaty, a zaproszeni Goście – praktycy opatrzą je komentarzem, który pozwoli na dalszy rozwój pracy badawczej.

Obszary naukowe, w których będą mieścić się wygłaszane referaty to:

• zarządzanie,
  • finanse i rachunkowość,
  • informatyka.

Studenci – członkowie kół naukowych, chcący wziąć udział w Sesji powinni do dnia 17.05.2021 przesłać temat oraz treść swojego referatu wraz ze wskazaniem obszaru naukowego na adres mailowy: j.michniak@wszib.edu.pl

Udział w Sesji jest darmowy.

Redakcja magazynu studenckiego Multis Multum wybierze najciekawsze tematy referatów i zaproponuje Autorom ich publikację. Ponadto, Uczestnicy Studenckiej Sesji Naukowej mają możliwość publikacji artykułu naukowego w specjalnym wydaniu Zeszytu Naukowego WSZiB (http://zeszytnaukowy.pl/).

W sprawie terminów przesyłania treści artykułów naukowych do Zeszytu Naukowego WSZiB oraz opłat z tym związanych prosimy o kontakt mailowy z Pełnomocnikiem JM Rektora ds. Kół Naukowych dr Justyną Michniak-Szladerbą (j.michniak@wszib.edu.pl).

Więcej szczegółów już wkrótce!