Gratulujemy wszystkim sportowcom AZS WSZiB!

4 mar '09

Nasza Uczelnia bierze aktywny udział w życiu sportowym Krakowa co potwierdza ostatnia Nieoficjalna Drużynowa Klasyfikacja Generalna Małopolskiej Ligi Akademickiej sezonu 2008/2009, w której Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie zajęła wysokie, ósme miejsce wśród wszystkich Małopolskich uczelni… jednak to jeszcze nie koniec sportowych zmagań.Akademicki Związek Sportowy WSZiB corocznie bierze udział w MLA, czyli Międzyuczelnianej Lidze Akademickiej w wielu dyscyplinach sportowych.Dotychczas w sezonie 2008/2009 drużynowo zajęliśmy:I miejsce – Snowboard mężczyzn IV miejsce – Narciarstwo Alpejskie kobietV miejsce – Snowboad kobiet VI miejsce – Narciarstwo Alpejskie mężczyznVIII miejsce – Pływanie mężczyzn IX miejsce – Pływanie kobietŁączna suma punktów zdobytych w poszczególnych dyscyplinach, także siatkówce, koszykówce oraz futsalu pozwoliła nam zając tak wysoką, 8 lokatę. Zajęte przez nas miejsce cieszy tym bardziej, iż konkurencja jest duża, a pomimo to WSZiB w dotychczasowej punktacji jest najlepszą uczelnią niepubliczną w Małopolsce. To jednak nie koniec zmagań MLA, wszystko może się jeszcze zmienić, dlatego trzymamy kciuki za dalsze wysokie wyniki sportowe i gratulujemy dotychczasowych, a wszystkich chętnych do reprezentowania Uczelni w kolejnych rzutach Ligi zachęcamy do kontaktu z AZS WSZiB.