Go Healthy Girl

Go Healthy Girl
17 paź '18

18 października nasza Uczelnia stała się różowa!
O godzinie 17.00 w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w klimatycznej i przyjaznej atmosferze, odbyło się spotkanie shecare w ramach kampanii edukacyjnej Go Healthy Girl.
Siedząc na wygodnych fotelach nasze studentki, ale również osoby z zewnątrz, miały okazję nabyć wiedzę z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, w szczególności mięśni dna miednicy dzięki Barbarze Forczek- fizjoterapeutce.
Kamil Perończyk rozmawiał z kobietami na temat ich seksualności, relacji w związku i podkreślał jak istotną rolę odgrywa życie w zgodzie z samym sobą.
Pan Mariusz Kawalec przekazywał wiedzę z zakresu profilaktyki ginekologicznej.
Jesteśmy dumnie, że jako Szkoła Wyższa mogliśmy rozpocząć jesienną edycję kampanii i jako pierwsi szkolić Panie w naszych murach z zakresu kobiecego zdrowia i dbania o siebie.

www.gohealthygirl.com.

Okampanii „Go Healthy Girl” można poczytać na LoveKraków