Festiwal Przedsiębiorczości

30 mar '09

Studenckie Forum Business Centre Club przygotowało dla studentów wszystkich uczelni Małopolski 3000 miejsc podczas 53 warsztatów i wykładów Festiwalu Przedsiębiorczości. Większość zajęć odbędzie się w naszej uczelni. Szczególnie gorąco zapraszamy do udziału studentów WSZiB. Jakość spotkań zapewnia 40 profesjonalnych trenerów z Polski i Wielkiej Brytanii. Wśród warsztatów pojawią się m. in:- Nuts and bolts of a start-up: assessing business ideas, – Marketing podświadomości, – Techniki brainstorm oraz grupowego rozwiązywania problemów, – Managment & Leadership: workshop Program Festiwalu Przedsiębiorczości jest dostępny na: http://festiwalboss.plZapisy poprzez ww stronę internetową.Otwarcie odbędzie się 30 marca – aula Collegium Novum UJ – godzina 10:00.Spotkanie poprowadzi znany dziennikarz Dariusz Bohatkiewicz. Najbliższe zajęcia w WSZiB na al. Kijowskiej 14:Piątek 03.04:9:00 sala nr 5Asertywność w biznesie – Ewa Korczyńska9:00 sala nr 6Twórcze myślenie – Martyna Śliwecka9:00 sala nr 7Instytucjonalne formy wsparcia przedsiębiorczości i źródła jej finansowania – Łukasz Frydrych11:00 sala nr 7Networking – Dorota Mastalska13:30 sala nr 6Zarządzanie emocjami – Zuza Bajer14:00 sala nr 7Japońskie techniki i metody zarządzania – Urszula GacekZapraszamy !