Festiwal Informatyczny „Projekt na Szóstkę”

Festiwal Informatyczny „Projekt na Szóstkę”
1 cze '15
29 maja 2015 r. na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego odbył się finał 8. Międzyszkolnego Festiwalu Informatycznego „Projekt na Szóstkę” – organizowanego przez Zespół Szkół Łączności w partnerstwie z Krakowskim Parkiem Technologicznym i Fundacją Instytut Mikro Makro. Głównym sponsorem wydarzenia była Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, której Rektor rozpoczął spotkanie krótkim wystąpieniem. Tutor Studentów Informatyki WSZiB dr inż. Janusz Majewski przeprowadził prelekcję na temat kształcenia informatyków w Polsce.
W konkursie wzięło udział 14 projektów przygotowanych przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
I miejsce zajął projekt pt. SHOPPING COMPANION zaprezentowany przez uczniów Zespołu Szkół Łączności w Krakowie.
Przedstawiciel naszej uczelni mgr inż Marcin Mikłas, jak co roku, brał udział w pracach jury konkursu.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria