Fenomenalny start PŁYWAKÓW! 2 MIEJSCE W PRESTIŻOWYM WYŚCIGU SZTAFETOWY

///
Fenomenalny start PŁYWAKÓW! 2 MIEJSCE W PRESTIŻOWYM WYŚCIGU SZTAFETOWY
18 sty '11

Dnia 16 listopada na krytej pływalni z Zabierzowie odbył się 2 rzut Malopolskiej Ligi Akademickiej w Pływaniu. Po pierwszych zawodach z tego cyklu i znakomitym występie naszej drużyny Pływaków oczekiwania były wysokie. Dzień rozpoczął  się licznymi startami indywidualnymi, gdzie nasza drużyna w składzie: Mateusz Miłek , Dariusz Tomeczek, Konrad Latuszek oraz Mateusz Tomasik wykazała się świetnym przygotowaniem, zajmując czołowe miejsca oraz osiągając fantastyczne wyniki. Wysokie lokaty optymistycznie nastawiały naszych studentów przed najważniejszą i najbardziej prestiżową konkurencją zawodów – wyścigiem sztafetowym 4 razy 50 metrów stylem zmiennym.
   
Zawodnicy podeszli do startu zdeterminowani oraz pewni swoich sił, co przełożyło się na wynik.
Nasz skład wywalczył 2 miejsce, tuż za ekipa AZS AGH, wyprzedzając znacznie m.in. AZS UJ , AZS PK , AZS AWF oraz drugi skład AZS AGH.  AZS WSZiB płynął w odpowiedniej kolejności ( 50m grzb Mateusz Miłek , 50m klas Dariusz Tomeczek ,50m mot Konrad Latuszek , 50m dow Mateusz Tomasik )               
Jest to ogromny sukces dla naszej Uczelni! Przypominamy jednak, iż docelową imprezą sportową sezonu są kwietniowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Pływaniu. Liczymy na równie szybkie występy naszych Pływaków oraz zgłoszenia przez suszi wszystkich osób zainteresowanych reprezentowaniem Uczleni na zawodach.

Walczymy o wysoką lokatę Uczleni w Polsce, własne rekordy oraz wysokie stypednia sportowe!

Więcej na www.azs.wszib.edu.pl oraz facebook ku.azs

Pływakom oraz Trenerowi- gratulujemy!

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria


Skip to content