Erasmus coraz popularniejszy

16 wrz '11
W  roku akademickim 2011/2012 na semestr zimowy wyjedzie za granicę aż 13 studentów WSZiB! Studenci będą studiowali w następujących uczelniach partnerskich:
University of Seville, Hiszpania – 2 studentów
University of Economics in Bratislava , Słowacja- 4 studentów
University of Bologna, Włochy – 1 studentka
Budapest College of Communication and Business, Węgry – 5 studentów
St. Cyril and St. Methodius University of Veliko Tarnovo, Bułgaria – 1 student

Student, który wyjechał do Bułgarii, wziął udział dodatkowo w trzytygodniow ym kursie nauki języka bułgarskiego (Erasmus Intensive Langauge Course) organizowanym przez Konstantin Preslavsky University of Shumen, Bułgaria. Na czas pobytu na kursie, student otrzymał dofinansowanie z programu Erasmus.

Wszystkim stypendystom programu Erasmus serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów oraz niezapomnianych chwil podczas studiów w uczelniach partnerskich.

Jednocześnie informujemy, iż w semestrze zimowym r.a. 2011/2012 na naszej uczelni będziemy gościć pierwszych pięciu studentów zagranicznych, którzy przyjdą do WSZiB na studia w ramach programu Erasmus.