Dotacje z Unii Europejskiej

2 gru '04

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Fundacja Europejskie Centrum Nowych Technologii i Innowacji Finansowych zapraszają do udziału w siódmej edycji szkolenia "Pozyskiwanie funduszy pomocowych z Unii Europejskiej – jak wypełnić wniosek o dotację". Warsztaty polegają na przygotowaniu przykładowego projektu, gotowego do złożenia w ramach uruchomionych obecnie programów. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów szkoleniowych, w tym poradnik na płycie CD. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia warsztatów w ramach Studiów Administracji Europejskiej pod patronatem Sekretarza Komitetu Integracji Europejskiej minister Danuty Hübner.Informacje i zapisy: p. Sabina Wolnicka, ul. Armii Krajowej 4, COS, 626-22-34.