Dni otwarte 6 – 7 luty 2004

3 lut '04

6 i 7 lutego odbyły się dni otwarte Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Wszyscy zainteresowanych ofertą uczelni mogli liczyć na liczne atrakcje, w szczególnosci osoby mających zamiar rozpoczęcie studiów już od lutego.W ramach dni zorganizowaliśmy ekspozycję wszystkich kierunków nauczania oraz stoiska Biura Karier oraz pierwszego w Polsce przyuczelnianego Inkubatora Przedsiębiorczości Aktywni.pl. Liczne grono odwiedzających mogło się zapoznać z warunkami uzyskania stypendium naukowego, możliwością wyjazdów na staże zagraniczne czy wakacyjnych kursów językowych w USA i Australii. Wszystkim przybyłym dziękujemy za odwiedzenie murów naszej uczelni i jednocześnie zapraszamy na kolejne dni otwarte 27-28 lutego br.