Cykl wykładów pt. Krakowskie Wykłady Socjologiczne

22 lut '05

Dr Jacek Kochanowski i Koło Naukowe Socjologii Kultury WSZiB zaprasza na cykl wykładów pod zbiorczym tytułem "Krakowskie Wykłady Socjologiczne".Cykl będzie serią wykładów najwybitniejszych socjologów polskich z różnych ośrodków akademickich. Ich celem jest przybliżenie studentkom i studentom WSZiB tematyki badań najwybitniejszych umysłów socjologicznych w naszym kraju.Terminarz wykładów w marcu:1 marca 2005 r.,godz. 18.00sala 01 Armii Krajowej 8 gość: prof. dr hab. Janusz MuchaKierownik Katedry Socjologii Ogólnej i Antropologii Społecznej Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych AGH w Krakowie temat wykładu: "Socjologia w Europie Środkowo – Wschodniej: tematy, postacie, publikacje".15 marca 2005 r.,godz. 18.00sala 01 Armii Krajowej 8 gość: prof. dr hab. Krystyna SlanyZastępca Dyrektora Instytutu Socjologii UJKierownik Katedry Badań Ludnościowych IS UJ.temat wykładu: "Formy życia małżeńsko – rodzinnego we współczesnym świecie".Zapraszamy!