Cyber Women Community

Cyber Women Community
6 cze '22

Cyber Women Community to społeczność kobiet, które są zainteresowane tematem cyberbezpieczeństwa, zarówno na poziomie początkowym, jak i eksperckim. Jej głównym celem jest wsparcie w odkrywaniu cyber świata, wzmacnianie pozycji kobiet w branży IT oraz szkolenie nowego pokolenia cyberbezpiecznych kobiet. Tym razem społeczność Cyber Women Community zaprasza studentki WSZiB na  spotkanie, które odbędzie się już w ten wtorek 7 czerwca w ramach Perspektywy Women in Tech –  konferencji poświęconej dokonaniom kobiet w nauce i technice.

Co więcej, uczestniczki spotkania otrzymają bezpłatny bilet na całe dwudniowe wydarzenie (cena regularna 590 zł)  i bezpłatną wejściówkę na 1 wybrany warsztat.

Spotkanie odbędzie się 7 czerwca, godz. 9.30 w EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

W ramach spotkania zostaną przedstawione dwa tematy:

• Mówię sprawdzam! – o dezinformacji w mediach społecznościowych – Marta Gromada
  • Cyberbezpieczeństwo w Metaversie – czy mamy się czego bać? – Agnieszka Mikołajewska oraz Olga Budziszewska

Natomiast o cyberbezpieczeństwie i możliwościach zawodowych będzie można porozmawiać z ekspertkami!

Rejestracja na spotkanie TUTAJ.