CRACOVIADA 2010

22 lis '10

Już za nami kolejna duża impreza sportowa -CRACOVIADA 2010. Nie mogło zabraknąć tam reprezentantów naszej Uczelni.
Czym jest CRACOVIADA? To małopolskie eliminacje do Ogólnopolskich Igrzysk Studentów Pierwszego Roku.
Cały urok, niepowtarzalność oraz prestiż tej rywalizacji polega na tym, że tylko raz w życiu można wystartować i raz w życiu wygrać w tych zawodach. Prawo startu mają wyłącznie studenci pierwszego roku, którzy po raz pierwszy zapisali się na studia.
Sukces odnieśli nasi mężczyźni w piłce nożnej halowej (futsal) – po ciężkiej i dramatycznej walce do końca uplasowali się na czwartym miejscu.
Warto zaznaczyć, że WSZiB był jedyną uczelnią niepubliczną, która wzięła udział w  rozgrywkach,
konkurując na równi z mocnymi zespołami krakowskich uczelni państwowych.

Gratulujemy!