Co po gimnazjum?

15 maj '08

14 maja 2008 r. w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie odbyła się konferencja pt. „Co po gimnazjum?” organizowana przez Młodzieżową Radę Dzielnicy I oraz Centrum Młodzieży im Dra. Henryka Jordana w Krakowie przy wsparciu naszej Uczelni. Konferencję otworzył Kanclerz dr inż. Bohdan Makary. Następnie zebrana młodzież wysłuchała prelegentów z Kuratorium Oświaty w Krakowie, Wydziału Edukacji w Urzędzie Miasta Krakowa oraz przedstawicieli Centrum Młodzieży. Po zakończeniu konferencji na Gimnazjalistów czekała młodzież z różnych krakowskich szkół średnich, która odpowiadała na dziesiątki pytań młodszych kolegów. Konferencja była bardzo udana o czym świadczy duża frekwencja wśród uczniów.