Certyfikaty WSZiB rozdane!

Certyfikaty WSZiB rozdane!
28 kwi '23

Uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie otrzymali Certyfikaty potwierdzające udział w zajęciach prowadzonych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości.

W dniu 29 kwietnia, który był jednocześnie dniem zakończenia roku szkolnego dla maturzystów, uczniowie z klasy patronackiej mieli przyjemność otrzymać Certyfikaty potwierdzające ich udział w zajęciach prowadzonych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości.

Od wielu lat WSZiB prowadzi owocną współpracę z tą krakowską szkołą, której głównym celem jest zapewnienie wsparcia w zakresie edukacji ekonomicznej i informatycznej dla uczniów. W ramach współpracy, uczniowie klas patronackich mieli okazję uczestniczyć w licznych interaktywnych wykładach oraz prelekcjach, prowadzonych przez  wykładowców Uczelni.

Po czterech latach od inauguracji uczniowie otrzymali pierwsze certyfikaty, które wręczył mgr Krzysztof Roszczynialski, Prorektor WSZiB.

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na maturalnym maratonie!