Akcja dla czteronożnych powodzian zakończona sukcesem!

///
Akcja dla czteronożnych powodzian zakończona sukcesem!
26 maj '10
Oficjalną zbiórkę żywności i posłań wspieraną przez AZS WSZiB dla naszych czworonożnych przyjaciół uznajemy za zakończoną!
Nasze zaprzyjaźnione psiaki i kociaki szczekały i miałczały z zachwytu – gdyż dostały od nas UWAGA! ponad 100kg jedzenia i sporo ciepłych kocy! Warto dodać, że akcja pomocy czworonożnym powodzianom objęła całą Małopolskę (w tym zbiórki w szkołach itp.) – więc zwierzaki mają zapasy aż do wiosny!

Jednocześnie chcieliśmy przedstawić wszystkim studentom naszego nowego, czworonożnego Kolegę czyli rasowego kundelka o imieniu „Bazyl -WSZiBEK” – który w dniu 25.05.2010 przeprowadził się ze schroniska na Uczelnię i będzie pełnił wdzięczną funkcję maskotki szkoły i stróża.

No i najważniejsze… AZS jako pomysłodawca na czele z Rektorem prof. dr hab. inż. Włodzimierzem Roszczynialskim składa wyrazy wdzięczności wszystkim osobom biorącym udział w akcji za tak poważne podejście do tematu!

Dziękujemy!

Mimo oficjalnego zakończenia „akcji ratunkowej” w naszej Uczelni nie zapominajmy o schronisku, które na bieżąco przyjmuje nowych lokatorów.

Niezbędne dane kontaktowe:
CHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT, tel./fax:(0-12) 429-74-72 , 429-92-41, e-mail: biuro@schronisko.krakow.pl

 
DZIĘKUJEMY!

GaleriaGaleriaGaleriaGaleria


Skip to content