6 powodów, dla których warto otworzyć działalność gospodarczą w Krakowie

6 powodów, dla których warto otworzyć działalność gospodarczą w Krakowie
18 paź '21

15 października w ramach współpracy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie z Urzędem Miasta Krakowa odbyło się spotkanie, które miało na celu propagowanie wśród społeczności akademickiej wiedzy w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Wykład dla naszych studentów poprowadził Pan Bartosz Dasios – przedstawiciel Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa.

W pierwszej części spotkania została przedstawiona prezentacja: „6 powodów, dla których warto otworzyć działalność gospodarczą w Krakowie”, natomiast drugą część stanowił panel dyskusyjny.

Spotkanie miało na celu stworzenie unikatowej szansy na połączenie edukacji akademickiej z praktycznym wykorzystaniem zdobytej wiedzy w ramach własnego biznesu.

Kliknij Tutaj i zapoznaj się z prezentacją.