50% zniżki dla studentów SUM

12 lis '12
W dniu 24 listopada br. z udziałem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych dr Wojciecha R. Wiewiórowskiego zainaugurujemy I edycję studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych i informacji prawnie chronionych w administracji i biznesie. W programie studiów znajdują się m.in nastepujące przedmioty: Cyberterroryzm i zagrożenia bezpieczeństwa informacji w cyberprzestrzeni, Bezpieczeństwo systemów i sieci teleinformatycznych, Organizacja i funkcjonowanie kancelarii tajnych i niejawnych, Standardy ochrony informacji niejawnych w NATO i UE, Zasady ochrony informacji niejawnych w Polsce.
Do 23 listopada prowadzimy jeszcze nabór na ten kierunek. Dla studentów SUM Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości mamy specjalną ofertę – 50 % zniżki. Szczegółowy rozkład zajęć w I semestrze dostępny jest w Centrum Studiów Podyplmowych WSZiB.
Zapraszamy!