Wielkia Orkiestra Świątecznej Pomocy

29 lis '03

Uprzejmie informujemy, że po raz pierwszy na naszej uczelni został utworzony sztab XII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Składa się on z 35 wolontariuszy i działa w ramach Porozumienia Samorządów Studentów Niepaństwowych Uczelni Małopolski, z siedzibą i pod patronatem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Sztab zgłosił w biurze Fundacji chęć zorganizowania i przeprowadzenia publicznej zbiórki pieniężnej. 11 stycznia 2004r., w dniu XII Finału Orkiestry nasi wolontariusze kwestując na ulicach Krakowa, będą zbierać pieniądze, których cały dochód zasili konto Fundacji. W tym roku (po raz drugi) zbieramy na zakup sprzętu medycznego dla ratowania życia niemowląt i dzieci młodszych. Mamy nadzieję że nasz sztab odniesie sukces i przyczyni się do zakupu większej ilości sprzętu medycznego- niezbędnego do ratowania życia najmłodszych dzieci.