I KONWENCJA UCZELNI NIEPAŃSTWOWYCH

8 maj '00

W dniach 4-7 maja 2000r. W Tarnowie odbyła się I Konwencja Uczelni Niepaństwowych oraz I Spartakiada Studencka – Tarnów 2000r. Organizacją tych przedsięwzięć zajęła się Wyższa Szkoła Biznesu w Tarnowie. 5 maja 2000 r. – Oficjalnie podpisano akt założycielski Stowarzyszenia Na Rzecz Jakości Kształcenia w Uczelniach Niepaństwowych STARS. W skład stowarzyszenia wchodzą następujące uczelnie:- Wyższa Szkoła Biznesu /Tarnów/ – Bielska Wyższa Szkoła Biznesu i Informatyki /Bielsko Biała/ – Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University /Nowy Sącz/ – Wyższa Szkoła Zarz±dzania i Bankowości /Kraków/ – Schola Posnanienis – Wyższa Szkoła Sztuki Stosowanej /Poznań/ – Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa /Katowice/ A oto wyniki naszych sportowców w I Spartakiadzie Studenckiej – Tarnów 2000r. I Grzegorz Tyrpa pływanie, styl grzbietowy na dystansie 50m II Piotr Filipowicz pływanie, styl dowolny na dystansie 50m II Piotr Filipowicz pływanie, styl klasyczny na dystansie 50m II Piotr Filipowicz pływanie, styl motylkowy na dystansie 50m II >Drużynowo >pływanie II Drużynowo piłka nożna II Drużynowo piłka siatkowa III Drużynowo pływanie, sztafeta 6x25m stylem mieszanym W klasyfikacji generalnej zajęliśmy IV miejsce. Ponadto w Konferencji na temat „Uczelnia naszych marzeń” z ramienia naszej uczelni wystąpili:dr. Anna Karwińska „Studenci o studiach i swoich szansach na przyszłość”dr. Jerzy Skrzypek „Kształcenie wspomagane przez internet-Wirtualne Laboratorium”Hubert Krajcer „Wzajemne oczekiwania studentów i wykładowców”.