X Szkolny Dzień Kariery w Wieliczce

X Szkolny Dzień Kariery w Wieliczce
8 mar '19
6 marca 2019 roku Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości brała udział w jubileuszowym X Szkolnym Dniu Kariery w Wieliczce, organizowanym przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego współpracując z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krakowie.
Z tej okazji Pan Rektor prof. Włodzimierz Roszczynialski  oraz Pani Prodziekan dr Magdalena Kowalska-Musiał przeprowadzili wykład dla maturzystów i wszystkich uczniów szkół średnich, którzy przybyli do Kampusu Wielickiego.
Uczelnię przy stoisku reprezentowali studenci, którzy odpowiadali na liczne pytania uczestników wydarzenia.
Podczas wydarzenia Rektor WSZiB otrzymał oficjalne podziękowanie od Dyrektora szkoły Pana Macieja Filiciak za 10 lat owocnej współpracy.
Transmisja z części oficjalnej dostępna jest na naszym Facebooku.