Warsztaty Scrum dla studentów WSZiB

Warsztaty Scrum dla studentów WSZiB
14 maj '24

13 maja w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości odbyły się bezpłatne warsztaty Scrum.

Celem spotkania było przedstawienie uczestnikom podstaw tego frameworku, który rewolucjonizuje sposób pracy w projektach. Warsztaty stanowiły doskonałą okazję do zrozumienia, jak zwinność i efektywna praca zespołowa otwierają drzwi do nowoczesnej branży IT. Skierowane były do studentów zainteresowanych zdobyciem praktycznej wiedzy na temat zwinnych metodyk pracy, niezwykle ważnych w dzisiejszym świecie technologii.

Warsztaty poprowadziły: mgr Karolina Mencel oraz mgr Grażyna Rożek z firmy FarmaProm.

Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość zrozumienia kluczowych elementów Scruma, takich jak role, wydarzenia i artefakty. Poprzez praktyczne doświadczenie w symulacji projektu Scrum, studenci zdobyli umiejętności, które są, wartościowe zarówno na rynku pracy w IT, jak i poza nim.