Warsztaty w ZSE nr 1

8 cze '11

W dniu 7 czerwca członkowie KNN Batna w składzie: Magdalena Kanpik – Woch oraz Paulina Nowaczyk po raz kolejny miały okazję przeprowadzić dla uczniów ZSE nr 1 w Krakowie warsztaty szkoleniowe. Tym razem tematem przewodnim spotkania była – sztuka negocjacji. Dziedzina, która jest najbliższa działalności koła. Grupie sympatycznych uczniów za pomocą ćwiczeń praktycznych została przybliżona definicja „negocjacji”, która została wspólnie ustalona, elementy składające się na proces negocjacji oraz cechy dobrego negocjatora. Uczestnicy rozwiązywali ćwiczenia na koncentracje, prowadzili negocjacje w grupach oraz rozgrywali scenariusze negocjacyjne. Case przypadku miał na celu pokazanie w praktyce na czym polegają negocjacje. Słuchacze wczuwając się w role mieli za zadanie wynegocjować swoje cele i jak największą ilość punktów. Rezultatem interesującej konwersacji był podpisany kontrakt końcowy. Negocjacje przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze a uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem w ćwiczenia. Całość zajęć miała też aspekty teoretyczne w postaci prezentacji multimedialnej. Dziękujemy za możliwość przeprowadzenia szkolenia i mamy nadzieje na dalszą współpracę. Życzymy udanych wakacji.