Nowa sekcja rekreacyjna KU AZS WSZIB- SQUASH

Nowa sekcja rekreacyjna KU AZS WSZIB- SQUASH
26 paź '10

W sobotę AZS WSZiB oraz squash4you zorganizowali dla naszych studentów I Event Squashowy.
Podczas imprezy studenci mieli okazję bezpłatnie spróbować swoich sił na korcie pod okiem doświadczonych trenerów. Jedynym warunkiem uczestnictwa było posiadanie odpowiedniego obuwia do sportów halowych.

Była to impreza mająca na celu zachęcenia do gry, a także swego rodzaju inauguracją współpracy AZS WSZiB z największym klubem squasha w Krakowie.  Dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w sobotnim Evencie mamy dobrą wiadomość. Zajęcia AZS pod okiem trenera odbywać się będą cyklicznie do końca roku akademickiego w każdą sobotę od godziny 12.00 do 14.00. Rakietę, piłeczki opiekę trenera oraz dodatkowe 20% rabatu dostaniesz przy okazaniu legitymacji studenckiej WSZiB.
Squash z AZS WSZiB może okazać się ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego i mają dość standardowych form spędzania wolnego czasu.

Więcej na www.azs.wszib.edu.pl oraz Facebook: Klub uczelniany AZS Kraków

Serdecznie zachęcamy wszystkich studentów!GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria