We wrześniu powracają Czwartkowe Trailery z WSZiB

We wrześniu powracają Czwartkowe Trailery z WSZiB
30 sie '20

Zapraszamy ponownie na cykliczne wydarzenie „Czwartkowe trailery z WSZiB”, które będą się odbywać od września w czwartki o godz. 12:00.

Interesują Cię tematy z różnych dziedzin, dotyczące całkowicie odmiennych zagadnień? Masz ochotę posłuchać specjalistów, którzy opowiedzą o kampaniach społecznych, doradzą w kwestii przedsiębiorczości czy marketingu.
Może szukasz Uczelni w Krakowie, w której rozpoczniesz studia od października? Zastanawiasz się gdzie kontynuować studia II stopnia lub rozpocząć studia podyplomowe?

Trailery z  WSZiB to okazja do spotkania z ciekawymi ludźmi, poszerzenia wiedzy w wielu dziedzinach oraz możliwość zobaczenia skrótu zajęć w naszej Uczelni.

Dowiedz się więcej z naszego Facebooka klikając TUTAJ

Zapisz się od razu aby uzyskać bezpłatny dostęp do tego wydarzenia:

• 2.07.2020r. dr Magdalena Kowalska – Musiał, „Charyzmatyczny przedsiębiorca – czy pragnienia są dobre w biznesie?” Rejestracja  (Spotkanie zakończone. Zarejestruj się aby obejrzeć nagranie)
    • 9.07.2020r. Prof. WSZiB dr Bartosz Banduła, „Modelowanie i symulacje biznesowe w środowisku iGrafx” Rejestracja (Spotkanie zakończone. Zarejestruj się aby obejrzeć nagranie)
    • 16.07.2020r. mgr Karolina Sztyler, „Sponsoring projektów społecznych sposobem na rozwój społecznej odpowiedzialności biznesu” Rejestracja (Spotkanie zakończone. Zarejestruj się aby obejrzeć nagranie)
    • 23.07.2020r. dr Justyna Michniak-Szladerba, „Quo vadis? Osztuce budowania celów” Rejestracja (Spotkanie zakończone. Zarejestruj się aby obejrzeć nagranie)
    • 10.09.2020r. Agata Kołodziejczyk, „Introwertyk vs Ekstrawertyk – pokolenie Z na rynku pracy” Rejestracja
      (Spotkanie zakończone. Zarejestruj się aby obejrzeć nagranie)
    • 17.09.2020r. dr Magdalena Kowalska – Musiał, „Czy jesteś bohaterem? Opowiedz swoją historię według schematu J. Campbella” Rejestracja
      (Spotkanie zakończone. Zarejestruj się aby obejrzeć nagranie)
    • 24.09.2020r. dr Dominika Woźny -„Zmysły i emocje na zakupach, czyli jak nas kuszą sklepy”