Czwartkowe Trailery z WSZiB – darmowe webinary

26 Cze '20
Czwartkowe Trailery z WSZiB – darmowe webinary

Zapraszamy na cykliczne wydarzenie „Czwartkowe trailery z WSZiB”, które będą się odbywać przez całe wakacje w każdy czwartek o godz. 15:00.

Interesują Cię tematy z różnych dziedzin, dotyczące całkowicie odmiennych zagadnień? Masz ochotę posłuchać specjalistów, którzy opowiedzą o kampaniach społecznych, doradzą w kwestii przedsiębiorczości czy przedstawią środowisko iGrafx?
Może szukasz Uczelni w Krakowie, w której rozpoczniesz studia od października? Zastanawiasz się gdzie kontynuować studia II stopnia lub rozpocząć studia podyplomowe?

Trailery z  WSZiB to okazja do spotkania z ciekawymi ludźmi, poszerzenia wiedzy w wielu dziedzinach oraz możliwość zobaczenia skrótu zajęć w naszej Uczelni.

Dowiedz się więcej z naszego Facebooka klikając TUTAJ

Zapisz się od razu aby uzyskać bezpłatny dostęp do tego wydarzenia:

• 2.07.2020r. dr Magdalena Kowalska – Musiał, „Charyzmatyczny przedsiębiorca – czy pragnienia są dobre w biznesie?” Rejestracja
    • 9.07.2020r. Prof. WSZiB dr Bartosz Banduła, „Modelowanie i symulacje biznesowe w środowisku iGrafx” Rejestracja