WOŚP 2018

///

XXVI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2018, czyli 15 LAT SZTABU WOŚP WSZiB 153332,71 zł

Tym razem Orkiestra zagrała pod hasłem: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
 
 
 
Już XV raz finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.  Od wczesnych godzin porannych po ulicach Krakowa kursował tramwaj naszego sztabu po linii „8”, który już na stałe wpisał się w wydarzenia krakowskiego WOŚP. Przed budynkiem uczelni można było oglądać wystawę zatytułowaną „15lat WOŚP WSZiB”.
 
 
Mimo lekkiego mrozu, nasi Wolontariusze kwestowali prawie w całej Małopolsce. Dzięki pomocy wszystkim udało się zebrać rekordowo wysoką kwotę 153 332,71 zł – jest to najwyższa kwota zebrana w piętnastoletniej historii naszego sztabu !!!
 
 

Dodatkowo w trakcie finału prowadzone były licytacje Allegro z przedmiotami z których dochód zasilił koto WOŚP; w tym roku są to między innymi:
– unikatowy grosz przekazany przez Prezydenta Miasta Krakowa
– unikatowy weekend w Gołkowicach przekazany przez Dyrektora Centrum Młodzieży
– zestawy dla fanów WOŚP – przekazane przez Sztab WOŚP

 
 
Podczas tygodnia poprzedzającego finał odbywało się bardzo dużo imprez naszego sztabu, m.in.: CM Diagnoza prowadziła bezpłatne zabiegi z których dochód był przeznaczony dla Orkiestry, Jubileusz 70 Urodzin Rektora WSZiB, gdzie na wejściu zamiast kwiatów gości wspierali WOŚP, wyjątkowy koncert w Dali Club.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc dla Wszystkich Wolontariuszy, jak również dla JM Rektora WSZiB Pana Profesora Włodzimierza Roszczynialskiego oraz Kanclerza WSZiB Pana dr Bohdana Makarego.

 
 
Do zobaczenia podczas następnego finału !!!

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie 2018
Michał & Magda & Monika & Konrad & Krzysztof

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content