WOSP 2007

///

XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
…wielkie odliczanie trwa…

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - XV finał Moi drodzy XV Finał WOŚP już za nami. Czas na podsumowanie.
W tegorocznym sztabie zaangażowanych było ponad 50 osób. 45 dzielnych wolontariuszy kwestowało 14 stycznia 2007 r. na ulicach Krakowa, pozostali czuwali nad sprawnym przebiegiem prac w samym sztabie. Skrupulatnie liczono każdy grosz, przyniesione puszki biły rekordy zarówno „ciężkości”, ale także i „wartości”:)

Ostateczna kwota, którą zebraliśmy wyniosła 12 836 zł 55gr i już zasiliła ona konto Fundacji.

Podobnie jak w roku ubiegłym zbieraliśmy „Dla ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach, w tym na naukę udzielania pierwszej pomocy”. Siedzibę naszego sztabu odwiedziły w tym roku wolontariuszki z Ukrainy, wymieniając doświadczenia oraz „orkiestrowe serduszka” włączyły się w działania naszego sztabu pomagając przy rozliczaniu kolejnych puszek.

Podczas tegorocznego Finału nasz sztab zapraszał do darmowych kursów „kosmicznego pociągu WOŚP” tramwaj nr 0 przemierzał trasy krakowskich ulic od Placu Centralnego, po Bronowice, Cichy Kącik i Salwator. Podróżni mieli okazję wpisać się na pamiątkową tablice XV Finału, oraz zaznaczyć „swoje miejsce” na mapie Krakowa.

W tym miejscu składam serdeczne podziękowania na ręce Pana Grzegorza Niewitały- Dyrektora Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie, dziękuje za okazaną pomoc, a przede wszystkim udostępnienie linii tramwajowej, dziękuje również Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu, Pokojowemu Patrolowi za rzetelne przygotowanie i bezpieczeństwo podczas „kosmicznych podróży”:) oraz Piotrowi Bawolskiemu za zainicjowanie tego przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania chciałam złożyć również Komisji odpowiedzialnej za przeliczanie pieniędzy w skład której wchodzili: Małgorzata Rzegocka, Agata Wolnicka, Marek Jędras, Łukasz Kolasa.

Przede wszystkim gorące podziękowania dla wolontariuszy, to głównie dzięki WAM po raz kolejny mogliśmy przyłączyć się do akcji znanej już nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Pozdrawiam
Szef Sztabu
Kamila Pietnica Naszych wolontariuszy mogliście obejrzeć bądź usłyszeć w TVP2 i w TVP3, a o „kosmicznym tramwaju” mogliście usłyszeć w radio TOK FM i radio Kraków. Zapraszam na stronę naszego Sztabu. http://www.wszib.edu.pl/wosp/

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content