V Studencka Sesja Naukowa WSZiB

Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych prof. WSZiB, dr Bartosz Banduła oraz Pełnomocnik JM Rektora ds. Kół Naukowych dr Justyna Michniak-Szladerba mają przyjemność zaprosić na V Studencką Sesję Naukową WSZiB, która odbędzie się 2 czerwca 2023 w murach Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości przy al. Kijowskiej 14 w Krakowie.

Jak co roku, Studenci – członkowie kół naukowych wygłoszą referaty, a zaproszeni Goście – praktycy, w ramach Panelu Ekspertów, opatrzą je komentarzem, który pozwoli na dalszy rozwój pracy badawczej.
Obszary naukowe, w których będą mieścić się wygłaszane referaty to:

• zarządzanie,
  • finanse i rachunkowość,
  • informatyka.

Zgłoszenia

Studenci – członkowie kół naukowych, chcący wziąć udział w Sesji powinni do dnia 22 maja 2023 przesłać temat swojego referatu wraz ze wskazaniem obszaru naukowego na adres mailowy: jumichni@wszib.edu.pl.

Koszt udziału w Sesji: 100zł (+VAT 23%). W tej kwocie mieści się udział w obradach w czasie Sesji, udział w Panelu Eksperckim, przerwa kawowa, wydanie certyfikatu uczestnictwa (dla osób chętnych).
Opłatę należy uiścić do dnia 22 maja 2023 na rachunek bankowy:
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości,
al. Kijowska 14 30-079 Kraków,
Bank Ochrony Środowiska, Oddział w Krakowie,
26 1540 1115 2001 6001 2087 0004
W tytule przelewu wpisując: swoje imię i nazwisko oraz dopisek V SSN.
Dane do faktury (pełna nazwa, adres i NIP podmiotu, na który ma być wystawiona faktura oraz adres mailowy, na który ma być przesłana faktura) należy przesłać na adres mailowy jumichni@wszib.edu.pl wraz ze zgłoszeniem do dnia 22 maja 2023.

Publikacje

Redakcja magazynu studenckiego Multis Multum wybierze najciekawsze tematy referatów i zaproponuje Autorom ich publikację. Publikacja w magazynie jest bezpłatna.

Uczestnicy Studenckiej Sesji Naukowej mają możliwość publikacji artykułu naukowego w specjalnym wydaniu Zeszytu Naukowego WSZiB (http://zeszytnaukowy.pl)
Termin przesyłania treści artykułów: 1 lipca 2023 na adres mailowy: jumichni@wszib.edu.pl
Opłata: 200zł (+VAT 23%) bez tłumaczenia na j. angielski.
Termin wniesienia opłaty za publikację w Zeszycie Naukowym WSZiB: po zaakceptowaniu artykułu do druku przez Radę Naukową Zeszytu Naukowego WSZiB.

Szczegółowy program V Studenckiej Sesji Naukowej znajduje się TUTAJ

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

lub sprawdź dział rekrutacji