Koło Naukowe Ekonomii PRICE

///

Opiekun naukowy:

Dr Borys Makary

Koło Naukowe Ekonomii PRICE – Progressive Responsible Innovative Cohesive Economics. Pomysł stworzenia koła narodził się wśród studentów pierwszych lat studiów dziennych WSZiB. Koło rozpoczęło działalność 09.11.2022 r. Aktualnie Koło Naukowe liczy kilkunastu aktywnych członków.

Obecny zarząd Koła:

Prezes: Martyna Jakubiec
Sekretarz: Dominika Koszany

 

Zakres działalności Koła:

Celem koła jest poszerzanie wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych i przełożenie wiedzy teoretycznej na realne decyzje odnoszące się do różnych sfer działalności podmiotów gospodarczych.

Swoje zainteresowania skupia wokół dyscypliny ekonomii, a zwłaszcza na nowej ekonomii, oraz wyzwań stojącymi w przyszłości przed gospodarkami związanymi z robotyzacją przemysłu czy wprowadzaniem algorytmów sztucznej inteligencji. Koło jest w szczególności poświęcone złożonym procesom transformacji technologicznych wpływających na kształt przyszłych gospodarek (Przemysł 4.0).

Istotnym celem działalności Koła jest przygotowanie członków do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach, seminariach, wykładach i konkursach organizowanych zarówno we WSZiB, jak i innych uczelniach oraz wymiana poglądów z innymi Kołami i naukowcami.

Koło Naukowe Ekonomii jest miejscem swobodnej wymiany myśli odnoszących się do aktualnych wydarzeń zarówno w Polsce, jak i na świecie i wynikającymi z nich wyzwań jakie stoją przed współczesną ekonomią. Skupia pasjonatów, którym pozwala rozwijać się w przestrzeni ich zainteresowań.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content