Koło Naukowe Negocjacji BATNA

///

 

Cele Koła Naukowego Negocjacji BATNA

Koło Naukowe Negocjacji BATNA działające przy WSZiB rozpoczęło swoją działalność w listopadzie 2006 roku. Głównym celem zrzeszenia jest szeroko rozumiany rozwój w obszarze komunikacji interpersonalnej, w tym przede wszystkim negocjacji. Szeregi zasilają ambitni studenci jak również jej absolwenci, czynnie biorący udział w pracach koła.

Funkcjonowanie koła daje możliwość sprawdzenia skuteczności swoich umiejętności negocjacyjnych oraz zdobycie nowej wiedzy, którą można wykorzystać w codziennym życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym. Jest także okazją do świetnej zabawy, poznania nowych interesujących ludzi o podobnych zainteresowania.

Zajęcia

W spotkaniach Koła, które odbywają się średnio co dwa tygodnie może uczestniczyć każdy Student WSZiB w Krakowie (terminarz spotkań można znaleźć w rozkładzie zajęć opiekuna koła (mgr Joanny Dreżewskiej). Zajęcia mają charakter warsztatowy i mają na celu praktyczne zapoznanie się z szeroko pojętą sztuką negocjacji, szerokim wachlarzem metod oraz technik negocjacyjnych, manipulacji oraz komunikacji międzyludzkiej. Zajęcia mają na celu szlifowanie umiejętności prowadzenia konwersacji podczas rozwiązywania między innymi scenariuszy (gier|) negocjacyjnych. Często praca jest filmowana by potem ją omówić. Ćwiczenia odbywają się w małych grupach lub parach a na koniec następuje wymiana informacji zwrotnych.

Członkowie Koła biorą aktywny udział w różnych projektach, m.in. przygotowują warsztaty z negocjacji dla młodzieży oraz wyjeżdżają na turnieje negocjacyjne. Informacje o pracach koła można znaleźć również na stronie internetowej http://batna.wszib.edu.pl Dotychczasowe osiągnięcia:

  • Udział KONFERENCJA „STARCIA” w styczniu 2007
  • Współorganizacja 21-22 kwietnia 2007 roku Konferencji i Turnieju Negocjacyjnego N-Gram
  • Wyjazdy na turnieje negocjacyjne organizowane przez Uczelnie wyższe z całej Polski
  • Przeprowadzanie warsztatów dla młodzieży w ramach Dni Otwartych Uczelni
  • Przygotowanie projektu „Akademia Negocjacji” specjalny cykl warsztatów skierowany do studentów WSZiB
  • Przeprowadzenie warsztatów dla Licealistów z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 3

Pliki do pobrania:

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content