Menedżer jakości i bezpieczeństwa żywności

///

Kontakt do opiekuna kierunku
mgr Karolina Antos
e-mail: k.antos@wszib.edu.pl
telefon: (12) 296 49 31
  • Informacje ogólne

Manager Jakości i Bezpieczeństwa Żywności to studia podyplomowe współorganizowane z firmą konsultingową LUQAM.

Silna pozycja i dynamiczny rozwój przemysłu spożywczego w Polsce sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na specjalistów ds. zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności. Studia podyplomowe dostępne w ofercie LUQAM kształcą wysokiej klasy specjalistów mogących znaleźć zatrudnienie w jednym z wielu podmiotów łańcucha żywnościowego.

Uczestnicy studiów podyplomowych poznają systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności oraz nabędą uprawnienia do pełnienia funkcji Auditora Wewnętrznego HACCP, Auditora Wewnętrznego ISO 9001 oraz Auditora Wewnętrznego w laboratoriach badawczych i wzorcujących ISO 17025. Poza dyplomem ukończenia studiów uczestnicy otrzymają stosowne certyfikaty wydawane przez jednostkę certyfikującą.

Zajęcia na studiach podyplomowych prowadzone są przez osoby posiadające bogate doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną żywności, przedstawicieli jednostek certyfikujących, czy pracowników organów kontrolujących jakość żywności w Polsce. Program studiów podyplomowych cechuje zbilansowany układ treści teoretycznych i praktycznych. Wiedza, którą zdobędą uczestnicy obejmuje m.in. takie zagadnienia, jak organizowanie procesu produkcji żywności, podstawy prawa żywnościowego, badania laboratoryjne żywności czy zarządzanie łańcuchem dostaw żywności.

Wszystkie zajęcia prowadzą konsultanci firmy LUQAM.

 

  • Informacje szczegółowe

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem kierunku na stronie LUQAM:  https://www.luqam.com/manager-jakosci-i-bezpieczenstwa-zywnosci-podyplomowe

Znajdą tam Państwo:
•    program zajęć,
•    sylwetki prowadzących,
•    formę zaliczenia,
•    opis certyfikatów, które otrzymuje uczestnik studiów,
•    ofertę specjalną dla firm,
•    koszt studiów i aktualne rabaty.
Luqam
  • Opłaty

Płatność w 1 racie: 3750 zł
Płatność w 2 ratach: 3900 zł (1950+1950)

Opłata rezerwacyjna zaliczana w poczet czesnego: 100 zł

Numer konta bankowego: 61 1440 1127 0000 0000 0193 3148

Dla osób, które zapiszą się na studia oraz dopełnią wszystkich formalności do dnia 15 lipca udzielamy rabatu w wysokości 10% czesnego.

Zniżki nie sumują się.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content