Kursy Microsoft w WSZiB

///

Od czterech lat Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie korzysta z pakietu pomocy metodycznej – IT Academy Program – firmy Microsoft. Udział w tym programie zapewnia nam szkolenia wykładowców z produktów Microsoft i udostępnia studentom i wykładowcom oprogramowanie w ramach programu MSDNAA oraz podręczników szkoleniowych w formie elektronicznej.

Także w ramach programu, zajęcia dydaktyczne na wydziale Informatyki są poszerzane o zagadnienia z oficjalnych kursów firmy Microsoft. Dzięki temu zajęcia na uczelni przygotowują studentów do zdania egzaminów na certyfikaty MCP (Microsoft Certified Professional) i dają im wiedzę praktyczną z produktów firmy, będącą istotnym składnikiem przyszłej kariery i rozwoju zawodowego informatyka.

SZKOLENIA MICROSOFT
Oferujemy dodatkowe, odpłatne kursy z programu IT Academy – są to oficjalne kursy firmy Microsoft. Zajęcia są prowadzone zgodnie z naszymi standardami i w salach o odpowiednim wyposażeniu.

Kursy są prowadzone w języku polskim, ale wszystkie materiały (oraz same systemy operacyjne) to angielskie wersje językowe. Uczestnicy kursu otrzymują:

  • podręcznik Microsoft do kursu
  • możliwość zakupienia 30dniowego testu próbnego firmy MeasureUP

Po ostatnich zajęciach są rozdawane dyplomy ukończenia kursu. Podany jest szacunkowy czas trwania kursu. Spotkania odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu po 4 godziny każde. Inny harmonogram spotkań można ustalić przy grupach minimum 6-osobowych.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content