Samorząd Studencki WSZiB w Krakowie

///

Mikołajki 2006

Samorząd Studentów zaprasza na Mikołajki 2006, tym razem do klubu Panorama (z najpiękniejszym widokiem w Krakowie) przy ul. Zwierzynieckiej 50 (należy wziąć windę na pierwsze piętro, osobnym wejściem od strony ul. Zwierzynieckiej).
13 grudnia o godz. 20.
Około godz. 21 zagra dla Was zespół Imago o charakterystycznym rockowym brzmieniu prezentując w większości własne kompozycje. Po koncercie zagra DJ BO-JACK , który nie będzie ograniczał się do jednego rodzaju muzyki i zagra dla was po prostu wszystko 🙂
Wstęp wolny za okazaniem legitymacji studenckiej WSZiB.Piwo – 5zł.
Przed koncertem Rektor będzie osobiście wręczał nagrody za aktywną promocję Szkoły osobom, które uzyskały najlepsze wyniki.Wszyscy nagrodzeni będą mogli zgłosić się po odbiór nagrody do stolika, przy którym pracownicy kasybędą wypłacać tzw. „stówki”. Warunkiem ich otrzymania jest posiadanie legitymacji studenckiej!
Więcej informacji o zespole Imago na stronie internetowejhttp://www.imago.xh.pl.

Podaruj Dzieciom Misia!

Jak co roku zapraszamy Was do Mikołajkowej zbiórki pluszaków, zabawek i maskotek dla dzieci z Domu Dziecka nr 2. W dniach 8, 9, 11, 12 grudnia w godz. 12 – 14 zostańcie Świętym Mikołajem i przynieście pluszowe misie do nowego Biura Samorządu (pok. 08 przy ul. Kijowskiej, główne wejście koło banku i schodami w dół) lub poproście starostów swoich grup o przekazanie zabawek do Samorządu. Dzieci otrzymają pluszowe prezenty zaraz po zbiórce.”

Obóz narciarski

Obóz narciarski dla lat pierwszych na zaliczenie wychowania fizycznego.
KLUSZKOWCE – 5 – 9.02.2007 r.
Cena : 380zł

Obejmuje:

 • noclegi w DW Kinga w Czorsztynie / pokoje 3, 4 i 8 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym/,
 • wyżywienie : śniadania, obiady, kolacje,
 • ubezpieczenie NW i KL,
 • transfer z DW KINGA do Stacji narciarskiej Czorsztyn SKI.
 • zajęcia programowe z instruktorem / 4 godz. dziennie/

Cena nie obejmuje:

 • transportu,
 • karnetów na wyciągi/cena dziennej karty 50zł

Zapisy na obozy przyjmuje mgr Piotr Nowacki w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu WSZiB we wtorki 12.00-13.00 oraz w czwartki 11.00 – 12.00

Andrzejki 2006

Tym razem zapraszamy Was do klubu Ministerstwo przy ul. Szpitalnej 1, już 29 listopada (środa) o godz. 20. Prawdziwa Wróżka będzie przepowiadała Wam przyszłość, zapewniamy również lanie wosku i sporo innych atrakcji. Imprezę poprowadzi nieszablonowy konferansjer Kafar, a dzięki sponsorom będziecie mogli wzbogacić się o kilka ciekawych drobiazgów.

Bilety do nabycia w szatniach (Kijowska 14 i Armii Krajowej 8) w cenie 4 zł. Na bramce bilety można będzie kupić w cenie 5 zł (w miarę wolnych miejsc w klubie!).

Imprezę organizujemy wspólnie z Krakowską Szkołą Wyższą, Wyższą Szkołą Ekonomii i Informatyki oraz Krakowską Wyższą Szkołą Promocji Zdrowia.

Konkurs fotograficzny

Zapraszamy wszystkich studentów WSZiB do wzięcia udziału w pierwszym uczelnianym konkursie fotograficznym!
Temat konkursu:
PORTRET KRAKOWA 2006 – kadry uchwycone w 2006 roku na terenie miasta Kraków.Tematyka oraz forma zdjęć jest dowolna, mogą to być zdjęcia reporterskie (wydarzenia sportowe, kulturalne), krajobraz, architektura, portret, itp.

Jury spośród nadesłanych zdjęć wybierze dwadzieścia, które zostaną nagrodzone Wystawą w Centrum Obsługi Studenta przy ulicy Armii Krajowej 4. Dodatkowo dzięki uprzejmości głównego Sponsora Konkursu – Fantasy Park, trzy najlepsze prace zostaną uhonorowane nagrodami:

 • miejsce – godzinna gra w kręgle (dla max 7 osób),
 • miejsce – jedna gra w kręgle dla dwóch osób,
 • miejsce – jedna gra w kręgle dla dwóch osób.

Prace należy nadsyłać do 30 listopada 2006 na adres konkurs@wszib.krakow.pl. Wystawa nagrodzonych prac zostanie otwarta w grudniu.
Jednocześnie trzem laureatom zostanie przyznana nagroda publiczności, która wybierze zdjęcia za pomocą głosowania w Internecie na portalu wszib.info. Głosowanie internetowe rozpocznie się 8 grudnia 2006, a zakończy w dniu 15 grudnia 2006.

Zasady uczestnictwa
Autorem zdjęć musi być student Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 zdjęć łącznie nieprzekraczających 30 MB, zdjęcia mogą być niezależne lub stanowić serię (reportaż).

Zgłoszone do konkursu zdjęcia muszą być w formacie plików JPEG o rozdzielczości min. 1500 x 2000 pikseli.

Każde zdjęcie powinno zostać opisane następującymi informacjami:

 • Tytuł,
 • Miejsce i data zrealizowania,
 • Krótki opis przedstawianego wydarzenia (Zdjęcia reporterskie).

Wysyłając zdjęcia uczestnik obowiązkowo podaje następujące informacje identyfikacyjne:
Imię, Nazwisko, Nr Grupy.

Ustalenia końcowe
Nadesłane zdjęcia będą oceniane przez Jury konkursowe, składające się z przedstawiciela Władz Uczelni, Samorządu Studenckiego oraz Sponsora. Wykonanie odbitek wielkoformatowych w przypadku prac zakwalifikowanych do Wystawy nie obciąża Uczestnika, koszty poniesie Organizator.

Decyzje jury są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie. Zgłoszenie fotografii do konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że fotografie złożone na Konkurs zostały wykonane osobiście oraz zgodą na prezentację w miejscu publicznym.

Przewodnik

Samorząd Studentów WSZiB w trosce o Wasze finanse przygotował Przewodnik po nowym systemie naliczania odsetek. Znajdziecie w nim prosty i przejrzysty przykład obliczania odsetek od spóźnionych wpłat za czesne.

Wyjazd integracyjny

Samorząd Studentów WSZiB zaprasza na Wyjazd Integracyjny do malowniczej doliny nad brzegiem Dunajca w Beskidzie Sądeckim. W tym roku będziemy się szkolić oraz zapoznawać w miejscowości Łącko od 20 do 22 października.
Zapraszamy wszystkich studentów WSZiB, którzy chcą lepiej poznać ludzi ze swojego otoczenia, dowiedzieć się kto jest kim na Uczelni i zaznajomić z działalnością Samorządu Studenckiego. Szczególnie mocno zachęcamy tych, którzy chcą spędzić czas studiów aktywnie zarówno we WSZiB, jak i w strukturach różnych organizacji studenckich.

Koszt wyjazdu (140 zł) obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, transport oraz udział w szkoleniach i imprezach towarzyszących (np. ognisko z kiełbaskami). Starostowie grup mogą liczyć na dofinansowanie ze Szkoły od 25% do 50% kosztów wyjazdu. Zgłoszenia i pytania proszę wysyłać na SUSZI do Samorządu lub na adresy e-mailowe: ulrych@wszib.edu.pl, adwoznia@wszib.edu.pl razem z wypełnioną kartą zgłoszeniową.
Szczegóły również pod nr telefonu 501 210 795 (Adrian).
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ramowy plan wyjazdu:

 • piątek (20 października 2006) – ewentualna nieobecność na zajęciach będzie usprawiedliwiona
  • 12.00 – wyjazd spod budynku COS, ul. Armii Krajowej 4,
  • 14.00 – przyjazd, zakwaterowanie w pokojach,
  • 15.00 – powitanie, przedstawienie planu szkoleń,
  • 15.30 – I część szkolenia „Liderzy Małych Grup”,
  • 18.00 – obiadokolacja,
  • 19.00 – wieczorek integracyjny,
  • 24.00 – cisza nocna
 • sobota (21 października 2006)
  • 9.00 – śniadanie,
  • 10.00 – wyjście w góry/zawody w ping-ponga,
  • 15.00 – obiad,
  • 16.00 – II część szkolenia „Liderzy Małych Grup”,
  • 19.00 – kolacja,
  • 20.00 – wieczorek pointegracyjny/ognisko,
  • 24.00 – cisza nocna
 • niedziela (22 października 2006)
  • 9.00 – śniadanie,
  • 10.00 – szkolenie dziennikarskie,
  • 13.00 – podsumowanie szkoleń i wyjazdu,
  • 15.00 – obiad,
  • 16.00 – oddanie pokoi i wyjazd,
  • 18.00 – powrót do Krakowa.

Plan może się zmienić w zależności od pomysłowości i potrzebuczestników.

Samorząd Studentów WSZiB zaprasza na Imprezę Integracyjną!

W tym roku bawimy się w klubie Cień przy ul. Św. Jana 15, rozpoczynamy 12 października (czwartek) o godz. 20.

Przy wejściu zastaniecie makijażystki, które pomalują Was farbkami fluorescencyjnymi – dzięki nim oraz specjalnym lampomrozmieszczonym w klubie będziecie wyróżniać się osobistym i niepowtarzalnym świecącym wzorkiem na ciele 🙂

W klubie są do dyspozycji dwa parkiety (R’n’B i house), na jednym z nich przewidujemy Otrzęsiny I Roku. Na tych, którzy przejdą procesimmatrykulacji z najciekawszymi wynikami czekają nagrody! Tym razem do grona sponsorów dołączył Fantasy Park, więc mogą się trafić m.in. wejściówki nakręgielnię.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 7 zł do nabycia w szatniach przy ul. Armii Krajowej 8 i al. Kijowskiej 14 oraz jak zwykle u starostów grup.Podczas imprezy bilety będą w cenie 10 zł do nabycia na bramce (w miarę wolnych miejsc). Starostów proszę o kontakt przez SUSZI w celu odbiorubiletów dla swoich grup.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości (sportowa odzież i kaptury na głowie gwarancją problemów :-)), ale postaramy się przekonaćochronę, żeby wpuszczała wszystkich studentów WSZiB. Pamiętajcie proszę o zabraniu legitymacji studenckich; jeśli będziecie z osobamitowarzyszącymi spoza WSZiB, to wchodźcie na imprezę razem.

O samorządzie

W skład Samorządu wchodzą ludzie, którzy wyróżniają się ze swojego otoczenia i chcą zrobić coś dobrego nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Czekamy tutaj na wszystkich, którzy widzą sens w tworzeniu Samorządu nie dla idei, ale dla wspólnego dobra.

Skład samorządu

Tomasz Ulrychulrych@wszib.edu.pl
Przewodniczący Samorządu Studentów WSZiB w Krakowie

Adrian Woźniakadwoznia@wszib.edu.pl
V-ce Przewodniczący Samorządu Studentów WSZiB w Krakowie

Marcin Siwakmarcinek@hot.pl
Przewodniczący Komisji ds. Samokształcenia

Przedsięwzięcia samorządu

Wybory najmilszych 2006 – www.wszib.edu.pl/najmilsi2006

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content