Bezpłatne studia w Uczelni prywatnej!

Bezpłatne studia w Uczelni prywatnej!
27 lip '21

Zdobądź wykształcenie pod okiem menedżerów z największych instytucji finansowych!

W ramach studiów dualnych Uczelnia prowadzi zajęcia na kierunku Finanse i Rachunkowość w zakresie kształcenia Finanse w korporacjach międzynarodowych przy współpracy z międzynarodowymi korporacjami tj., Aon oraz Jacobs.

Studia są finansowane przez partnerów, dzięki czemu są całkowicie bezpłatne, a student otrzymuje stypendium stażowe za pracę w korporacji.

Projekt studiów dualnych zakłada możliwość połączenia nauki z pracą w jednej z dwóch krakowskich korporacji. Elastyczny harmonogram pozwala naszym studentom uczestniczyć w zajęciach, które trwają zwykle do godziny popołudniowych, aby potem mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w krakowskim biurze.

Studia pozwalają na połączenie kanonu kształcenia z zakresu ekonomii i finansów z narzędziami, jakie są niezbędne w pracy we współczesnych międzynarodowych korporacjach oraz centrach usług wspólnych.

Rekrutacja na studia Finanse w korporacjach międzynarodowych trwa!