Bezpłatne studia w Uczelni prywatnej!

Bezpłatne studia w Uczelni prywatnej!
27 lipiec '21

W 2018 roku Uczelnia podpisała umowę z takimi korporacjami jak: Aon oraz Jacobs, która dotyczy współpracy w prowadzeniu studiów dualnych na kierunku Finanse i Rachunkowość pod nazwą Finanse w korporacjach międzynarodowych.

W ramach współpracy studia są finansowane przez partnerów, dzięki czemu są całkowicie bezpłatne, a student otrzymuje stypendium stażowe za pracę w korporacji.

Projekt studiów dualnych zakłada możliwość połączenia nauki z pracą w jednej z dwóch krakowskich korporacji. Elastyczny harmonogram pozwala naszym studentom uczestniczyć w zajęciach, które trwają zwykle do godziny 13:00, aby potem mogli udać się do biura.

Studia na tym kierunku pozwalają rozwinąć wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania procesowego w obszarze finansów i rachunkowości, co przekłada się na zdobycie kompetencji          z zakresu usprawniania procesów biznesowych w centrach usług outsourcingowych.

Obecnie trwa rekrutacja na studia Finanse w korporacjach międzynarodowych, które są                        realizowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości wspólnie z Jacobs i Aon.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na naszej stronie.

Zachęcamy również do obejrzenia wywiadu ze studentami studiów dualnych: