Prelekcje dla szkół partnerskich

Prelekcje dla szkół partnerskich
19 lis '21

W tym tygodniu w ramach współpracy ze szkołami partnerskimi odbyły się prelekcje dla Uczniów z Zespołu Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej, które przedstawił dr Piotr Ziarkowski pt. „Compliance w przedsiębiorstwie – moda czy konieczność?”. Podczas spotkania zaprezentowane zostały czynniki wpływające na rosnącą rolę compliance w działalności współczesnych przedsiębiorstw oraz potencjalne czynniki ryzyka niezgodności.

Natomiast prelekcje dla Uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 2 im. I. Daszyńskiego, przedstawiła Pani Agnieszka Cepielik pt. „Cztery typy osobowości wg Hipokratesa – którym typem osobowości jesteś”. Podczas prezentacji scharakteryzowane zostały typy osobowości wg Hipokratesa oraz predyspozycje zawodowe każdego z nich.

Dziękujemy za zaproszenie oraz współpracę.