Jak zostać inżynierem?

Jak zostać inżynierem?
8 lut '24

„Jak zostać inżynierem?” to realizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie cykl spotkań skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób zainteresowanych branżą informatyczną.

Podczas spotkań prelegenci – wykładowcy WSZiB oraz specjaliści IT będą dzielić się swoimi własnymi doświadczeniami, wskażą skuteczną drogę rozwoju oraz przedstawią kompetencje jak i predyspozycje niezbędne w tej branży.

8 lutego w ramach wydarzenia „Jak zostać inżynierem?” zostały przedstawione następujące prelekcje:

• Moja pierwsza wizytówka szansą na zdobycie najlepszej pracy – mgr Kamil Kowalik

Celem warsztatów było przedstawienie uczestnikom skutecznych technik tworzenia i prezentowania CV oraz umożliwienie im stworzenia swojego własnego CV przy użyciu kreatora w pracowni informatycznej.

• Narzędzia mocy w Power BI – dr Anna Kijanka, prof. WSZiB

Celem warsztatów było wykorzystanie wybranych narzędzi dostępnych w programie Power BI Desktop. Uczestnicy pozyskali wiedzę na temat modelowania i wizualizowania danych oraz budowania atrakcyjnych narracji cyfrowych.

Na kolejne spotkanie zapraszamy już 21 marca 2024:

•  Komunikacja w zespołach projektowych IT. Jaka jest rola Scrum Master’a w organizacjach zwinnych? – dr Magdalena Kowalska-Musiał
  •  Odzyskiwanie danych z nieuszkodzonych nośników – inż. Karol Hryc

Pełen harmonogram spotkań można zobaczyć TUTAJ

Zapisy na darmowe prelekcje TUTAJ.

*Udział w prelekcjach wymaga wcześniejszego zapisu.