I inauguracyjne spotkanie SSiA-z nami możesz więcej!

11 lis '06

Drodzy Studenci i Absolwenci, Serdecznie zapraszam na pierwsze inauguracyjne spotkanie SSiA, (Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów WSZiB).Stowarzyszenie powołane zostało z myślą o Was i dla Was, głównym jego celem jest integracja społeczności akademickiej, poprzez różne działania. Ich zakres i kształt będziemy określać sami, w miarę naszych możliwości. Poniżej przedstawiam plan Spotkania, na które zaproszeni zostali również absolwenci WSZiB z lat ubiegłych poprzez SAKE-platformę intranetową, która jest i będzie jednym z naszych głównych łącznikówPlan spotkania:

1. Czym jest Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów?- zapoznanie się ze statutem SSiA,
  2. Przedstawienie planu działania Stowarzyszenia,
    • XV Finał WOŚP- sposób działania sztabu.
    • II Zjazd Absolwentów
    • Zimowy wyjazd na narty
    • Akcje charytatywne ukierunkowane na pomoc naszym absolwentom
    • Współpraca z Biurem Karier