ELA powie prawdę o zarobkach!

///
ELA powie prawdę o zarobkach!
15 lip '20

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie wynagrodzenie czeka Cię po ukończeniu studiów? Koniecznie zajrzyj do internetowego systemu ELA, który jest częścią portalu studia.gov.pl. ELA pozwoli Ci na stworzenie własnego rankingu studiów z punktu widzenia możliwości zarobkowych po obronie. Dodatkowo pozwoli sprawdzić, czy nazwa kierunku studiów reklamowanego przez uczelnię zgadza się z posiadanymi pozwoleniami i akredytacjami!

WSZIB oferuje Ci przemyślane kierunki studiów i ścieżki kształcenia, stąd znajdziesz nas w czołówce małopolskich uczelni!

Jeśli interesuje Cię informatyka inżynierska, to musisz wiedzieć, że nasi absolwenci średnio po studiach zarabiają 6622 zł, co stanowi trzeci wynik wśród krakowski uczelni wyższych!

Pragniesz zgłębiać wiedzę z zakresu zarządzania na studiach licencjackich, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Pośród 22 uczelni wyższych z Małopolski oferujących studia z zakresu zarządzania znaleźliśmy się na 5 pozycji (studia niestacjonarne). Nasi absolwenci studiów z zakresu Finansów i Rachunkowości również znajdują się na czele tego rankingu (studia niestacjonarne).

W przypadku studiów II stopnia nasi studenci uplasowali się z punktu widzenia wynagrodzenia na szóstym miejscu wyprzedzając absolwentów wielu uczelni publicznych w Małopolsce!

System ELA to jedyny obiektywny miernik pozycji absolwenta na rynku pracy, gdyż korzysta z danych ZUS oraz systemu POL-on (Zintegrowana Sieć Informacji o Nauce i Szkolnictwie Wyższym).Skip to content