Studentka WSZiB Mistrzynią Nowej Zelandii w pływaniu!

20 mar '09

Diana Otto startująca w barwach WSZiB zdobyła aż sześć złotych medali podczas XXXVI Mistrzostw Nowej Zelandii Masters w pływaniu. Studentka trzeciego roku socjologii jest także aktualna Mistrzynią Polski Masters, Mistrzynią oraz Najlepsza zawodniczką Akademickich Mistrzostw Polski w klasyfikacji Szkół Niepublicznych w tej samej dyscyplinie. Pamiętając o niedawno zdobytym brązowym medalu Snowboardzistki Karoliny Sztokfisz podczas Zimowej Uniwersjady w Chinach można śmiało powiedzieć, iż studenci WSZiB podbijają świat.Specjalizująca się w sprintach stylem motylkowym, dowolnym oraz grzbietowym Diana Otto zdobyła medale z najcenniejszego kruszcu we wszystkich konkurencjach, w których startowała. Podczas zawodów w stolicy Nowej Zelandii – Wellington zostały pobite aż 4 Rekordy Świata oraz 10 rekordów Nowej Zelandii w rożnych kategoriach wiekowych. Gratulujemy i życzymy kolejnych imponujących sukcesów!