Programista platformy .NET

///

 

Zapisz się online

Cel

Studia podyplomowe kierowane są do osób, które ukończyły studia wyższe i zainteresowane są nabyciem umiejętności programowania aplikacji z naciskiem na rozwiązania webowe, w oparciu o dobre wzorce i praktyki z wykorzystaniem języka C# oraz otwartej platformy .NET Core. Od potencjalnych uczestników Studiów oczekuje się podstawowej znajomości obsługi komputera.

Korzyści

Zajęcia prowadzone w nowoczesnych laboratoriach WSZiB oparte o materiały autorskie trenerów. Uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w języku polskim i w języku angielskim.

Wykładowcy

 • mgr inż. Marcin Mikłas – programista z wieloletnim doświadczeniem w technologii Java, pracownik dydaktyczny WSZiB.
 • mgr Daniel Krasnokucki – z zawodu i zamiłowania programista. Specjalizuje się w technologii .NET oraz w bezpieczeństwie aplikacji. Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej oraz bezpieczeństwa sieci i komputerów w Norwich University, VT, USA. Prowadzenia szkoleń i zespołów uczył się od specjalistów w Kanadzie, Niemczech, Holandii oraz na wielu kursach w Polsce. Chętnie dzieli się wiedzą jako prowadzący zajęcia na Politechnice Śląskiej lub jako prelegent – bierze udział w wielu szkoleniach i konferencjach IT.
  Z zamiłowania także szkoleniowiec umiejętności miękkich, maniak piłki nożnej, siatkówki, narciarstwa i planszówek

   

Program

 • Programowanie w języku C# z użyciem platformy .NET Core | 40h
  Fundamenty programowania w języku C# oraz platformy uruchomieniowej .NET Core.
  Zmienne, klasy, metody, pętle, wyrażenia warunkowe, dziedziczenie, enkapsulacja, polimorfizm, abstrakcje i interfejsy, typy generyczne, obsługa wyjątków, iteratory i kolekcje, LINQ, refleksja, typy anonimowe oraz dynamiczne, asynchroniczność oraz współbieżność. Omówienie zasad takich jak np. SOLID oraz przykłady wzorców projektowych.
 • Podstawy programowania w języku Java | 40h
  Wprowadzenie do programowania obiektowego na przykładzie języka Java. Składnia
  i zasady języka Java. Operatory i sterowanie przebiegiem wykonywania programu. Kolekcje obiektów. Obsługa błędów. Operacje wejścia wyjścia. Programowanie współbieżne.
 • Podstawy tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem ASP.NET Core | 40h
  Podstawy wersjonowania kodu z użyciem Git, oraz pracy w zespole, omówienie koncepcji aplikacji webowych oraz HTTP API, tworzenie nowych aplikacji z użyciem ASP.NET Core, omówienie kontrolerów i wzorca MVC, projekt pełnoprawnej aplikacji z naciskiem na dobre praktyki oraz wzorce. Podstawy HTML, CSS oraz JavaScript do tworzenia widoków i formularzy. Tworzenie testów jednostkowych oraz integracyjnych.
 • Zaawansowane aplikacje webowe z wykorzystaniem ASP.NET Core | 40h
  Wykorzystanie zaawansowanych wzorców projektowych do tworzenia aplikacji webowych, podstawy Domain Driven Design, obsługa zdarzeń domenowych, uwierzytelnianie i autoryzacja w oparciu o JWT, podstawy SQL i połączenia z bazą danych, cache, podstawy rozproszonych systemów z wykorzystaniem szyny danych.
 • Automatyzacja procesów budowania, testowania i wdrażania aplikacji | 20h
  Automatyczne budowanie i testowanie aplikacji w oparciu o repozytorium kodu oraz build server, wdrażanie aplikacji na osobne środowiska, podstawy konfiguracji serwera IIS oraz Nginx.

Opłaty

4 500 zł lub 4 równe nieoprocentowane raty (w tym 100 zł opłaty rezerwacyjnej)

Numer konta bankowego: 61 1440 1127 0000 0000 0193 3148
Zjazdy: sobota- niedziela
Liczba miesięcy: 10

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content