CNA

///

<

 Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie uczestniczy w programie Cisco Networking Academy (CNA). Program CNA jest przedsięwzięciem ogólnoświatowym organizowanym przez firmę Cisco Systems. Akademie CNA realizują na całym świecie jednolity program nauczania przygotowany przez Cisco Systems.
 
Program Cisco Networking Academy oferuje możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci komputerowych. Taka wiedza już dziś stanowi przesłankę do odniesienia sukcesu w nowoczesnym środowisku gospodarki internetowej. Otwiera możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy i jest solidną podstawą przyszłej kariery zawodowej. Program nauczania Cisco Networking Academy odzwierciedla bieżące trendy w metodach kształcenia. Wiedza jest przekazywana przez stosowanie różnych technik nauczania. Obok tradycyjnych wykładów i zajęć klasowych są przewidziane liczne zajęcia laboratoryjne z możliwością rozwiązywania realnych problemów oraz cały zestaw środków i narzędzi internetowo-multimedialnych do samodzielnego zdobywania wiedzy. W praktyce realizowana jest idea nauczania internetowego (e-learning).
 
Centralny serwer edukacyjny CNAMS : cisco.netacad.net udostępnia akademiom pełny zestaw materiałów dydaktycznych oraz narzędzi do zarządzania wszystkimi aspektami programu. Narzędzia umożliwiają standaryzowane testowanie i dostarczają natychmiastowej informacji zwrotnej zarówno instruktorom, jak i uczestnikom kursów. Dzięki ciągłemu śledzeniu jakości i częstemu ulepszaniu programu, akademie gwarantują uczestnikom kursów właściwy poziom nauczania. Wszystkie akademie mają możliwość publikowania swoich doświadczeń, uwag, rozwiązań. Pozwala to całej społeczności akademii Cisco na korzystanie z dobrych doświadczeń innych i unikanie błędów dydaktycznych.
 
Szkolenie przygotowuje do zdawania certyfikatów:

  • Cisco Certified Entry Networking Technician (CCENT) – obecnie pierwszy z certyfikatów stworzonych przez firmę Cisco. Potwierdza znajomość zagadnień dotyczących małych sieci komputerowych z uwzględnieniem zagadnień związanych z bezpieczeństwem.
  • Cisco Certified Networking Associate (CCNA). Certyfikat CCNA honorowany na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.
 
Więcej informacji o certyfikacji Cisco znajduje się pod adresem: http://www.cisco.com/web/learning/certifications/index.html#~Cert
 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz się

lub sprawdź dział rekrutacji