Kurs dla kreatywnych

Kurs dla kreatywnych (Tasty Advertising Methods)

Zapisz się online

Cel

Celem kursu jest edukacja studentów oraz osób pracujących w szeroko pojętej branży kreatywnej odnośnie metodologii pracy m.in. w agencji reklamowej. Będziemy przekazywać wiedzę praktyczną z zakresu marketingu, zarządzania, trendów w designie oraz etyki w reklamie czy prawa własności intelektualnej. Wszystko po to by po ukończeniu 64h kursu mieć podstawę do rozpoczęcia pracy w dziale marketingu wymarzonej firmy, wesprzeć zespół od dawna śledzonej agencji reklamowej lub budować swój brand i zostać freelancerem.

Co nas wyróżnia

 • zajęcia prowadzone przez specjalistów z branży (wiedza praktyczna)
 • 64 h fascynujących zajęć w większości opartych na Case Study i warsztatach
 • analiza rzeczywistych problemów i szansa dyskusji z biznesem (gość niespodzianka)
 • poznanie tipów, casów ludzi, którzy na reklamie zjedli zęby
 • kurs kończysz obroną projektu realizowanego w grupie (pitchem)

Korzyści

Przygotujemy Cię na wyczerpującą pracę z klientem, ułatwimy prace z briefem i powiemy jak zaplanować pracę tak by po drodze było jak najmniej potknięć . A to wszystko potwierdzimy certyfikatem. 

Wykładowcy

 • Katarzyna Kulesza - aplikantka radcowska przy OIRP w Krakowie, absolwentka Centrum Praw Własności Intelektualnej im H. Grocjusza w Krakowie oraz studiów podyplomowych „Bezpieczeństwo informacji w administracji i biznesie” na WPiA UJ. Zawodowo związana z kancelarią specjalizującą się w prawie własności intelektualnej.oraz ze spółką zajmującą się marketingiem internetowym.
 • Piotr Gawiński - Head of Design w agencji Dandelion, z wykształcenia ekonomista. Specjalizuje się w interdyscyplinarnym podejściu do zagadnień projektowych. Od lat stara się odczarować świat kreacji i przekuć go na powtarzalne procesy. Bezpośrednio obsługiwał m.in.: Mondelez, Fiat, Infosys, Shell, T-Mobile.
 • Karolina Ochała - prawnik, absolwentką Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza. Z reklamą związana jest od 4 lat i obecnie zarządza agencją kreatywną Bee On Tree (www.beeontree.com). Współpracuje z takimi markami jak Intel, Comarch, Samanta, Miss Polski, XTPL, Helios, Ministerstwo Sprawiedliwości, State Street. Założycielka Tasty Advertising Methods.
 • Mateusz Luzar - absolwent, a od 2012 roku wykładowca Akademii Fotografii w Krakowie. Fotografię uprawia ponad 10 lat. Równolegle studiował na uczelniach o technicznych profilach. Z upływem czasu nabrał pewności, że zawodowo chce związać swoje życie z pasją. Fascynuje go fotografia reklamowa STILL LIFE. Umiejętnie wykorzystuje różnego rodzaju płyny, farby, pyły, ładunki wybuchowe. Współpracował z taki markami jak: Maspex (Tiger, Tymbark)
 • Jakub Sztyler - jest founderem fundacji Admoveri. Posiada kilku letnie doświadczenie w zarządzaniu podmiotami sportowymi oraz organizacją eventów sportowych. Od kilku lat związany zawodowo z doradztwem marketingowym, prowadzeniem projektów i komunikacją z mediami. Współpracuję z uczelniami, biznesem, sportem i NGO. Realizuję projekty kulturalne i kampanie społeczne CSR. Współpracował z Bloober Team S.A., PZPN, Store9, Jakub Rzeźniczak. Jako founder portalu www.makesittrue.com ściśle współpracował z potrzebującymi oraz gwiazdami show biznesu. Współzałożyciel Tasty Advertising Methods.
 • Kuba Kulesza - na co dzień Kuba projektuje interakcje w studiu EDISONDA, realizuje projekty badawcze w grupa.robocza.org i prowadzi zajęcia z Psychologii dla projektantów oraz Strategii UX w ramach podyplomowych studiów UX and Product Design na Wydziale Humanistycznym AGH.
 • Adrian Przetocki - od ponad 4 lat zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym. Dotychczasowe doświadczenie pozwoliło mu na pracę zarówno z dużymi markami jak i klientami indywidualnymi. Stale się dokształca, podąża za trendami w grafice, by być w stanie spełnić potrzeby rynku.
 • Delante - wszystko zaczęło się w 2014 roku kiedy Michał, Mateusz i Jacek założyli Delante. Każdy z nich miał doświadczenie w branży marketingu i pozycjonowania oraz widział, że brakuje na rynku firmy, która spełnia wszystkie oczekiwania klientów: jest skuteczna, rozumie potrzeby i prowadzi świetną komunikację. Dzisiaj zatrudniają 35 osób i są specjalistami w dziedzinie SEO i SEM.
 • Gosia Tarnawska - Senior SEO Specialist w Delante - kilkuletnie doświadczenie w technicznym SEO, duże sukcesy w zwiększaniu ruchu dla klientów w Polsce i za granicą
 • Adrian Andrzejczyk - Senior SEM Specialist w Delante - platformę Google Ads zna na wylot, prowadził kampanie o budżetach na poziomie setek tysięcy złotych dla polskich i zagranicznych klientów
 • Tomasz Zawada - posiada ponad 10 lat doświadczenia w komunikacji marketingowej. Pracował w agencji interaktywnej, startupie, firmie IT, zarządzał projektami w agencji employer brandingowej (pracując z klientami takimi jak UBS, Capgemini, The Boston Consulting Group, EPAM, Budimex). Półtora roku spędził w Hongkongu doradzając organizacjom pozarządowym. Obecnie zajmuje się komunikacją w międzynarodowej firmie konsultingowej z branży farmaceutycznej. Studiował kulturoznawstwo i komunikację oraz podyplomowo marketing w sieci i CSR.
 • Wojciech Kołodziejczyk - Senior Event Manager w Krakowskiej agencji Event-Factory w branży od ponad 10 lat, na swoim koncie ma realizację projektów w Polsce, Europie i Azji produkował wydarzenia dla takich marek jak Oknoplast, Mondelez (Milka, Prince Polo), Capgemini, Grupa Azoty, ABSL, HP czy Miasto Gdańsk.
 • Magdalena Kowalska-Musiał - Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pracę doktorską z zakresu marketingu relacji obroniła w 2011 roku. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół pomiaru i analizy sieci wymian rynkowych oraz analizy archetypów w kształtowaniu tożsamości marki (storytelling) w mediach społecznościowych. Od 1999 roku związana z Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie, tutaj prowadząc ćwiczenia i wykłady odkryła swoją pasję życiową, jaką jest identyfikacja trwałych wartości w marketingu i ekonomii. Od 2018 r jest członkiem Akademii Stylu.

Opłaty

2 500zł brutto - student
3 000zł brutto – osoba pracująca
Płatność w ratach (2 raty)

 

Kontakt

Biuro Promocji i Przedsiębiorczości
tel. 12 635 68 10, 609 694 958
e-mail: kariery@wszib.edu.pl

 


Powrót na górę strony