Myślenice – ICE

///

Już dziś możesz zapisać się do Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w naszym punkcie Rekrutacyjnym w Informatycznym Centrum Edukacyjnym Powiatu Myślenickiego:

ul. Stefana Żeromskiego 17, 32-400 Myślenice
tel. (012) 272-37-99
www.ice.myslenice.pl

Rektor WSZiB oraz starosta myślenicki podpisali 9 maja porozumienie o współpracy przy realizacji przedsięwzięć edukacyjnych na rzecz mieszkańców Powiatu Myślenickiego. Współpraca będzie obejmować organizację studiów podyplomowych, kursów i szkoleń oraz przedsięwzięcia współfinansowane z Unii Europejskiej.

W punkcie rekrutacyjnym, mieszkańcy Myślenic i okolic, będą mogli zasięgnąć informacji o WSZiB, dokonać elektronicznej rejestracji, złożyć dokumenty i załatwić większość spraw, bez konieczności podróżowania do Krakowa. W przyszłości, także w Myślenicach, będzie możliwość skorzystania z oferty studiów podyplomowych WSZiB, na tak poszukiwanych kierunkach, jak „Administracja europejska i zarządzanie funduszami unijnymi”, „Rachunkowość”, „Zarządzanie zasobami ludzkimi”, „Informatyka stosowana” i wiele innych.

Prowadzone są również rozmowy na temat uruchomienia wyłącznie w Myślenicach studiów podyplomowych „Doradztwo zawodowe i personalne”.

O szczegółach będziemy iformowac na www.wszib.edu.pl oraz www.ice.myslenice.pl

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content