I Zjazd Absolwentów

///

Wspomnienia ze studiów …

I Zjazd Absolwentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości odbył się 27 stycznia 2006 w Centrum Kultury i Sztuki Moliere. Dla niektórych, to spotkanie po latach było bardzo dobrą okazją spędzenia miłego wieczoru w gronie przyjaciół, wspomnienia „dobych WSZiB-owych czasów” wywoływały niejednokrotnie na twarzach zarówno studentów jak i wykładowców uśmiech.

Na Zjazd oprócz Absolwentów zaproszono studentów 7 semestru oraz studentów Uzupełniających Studiów Magisterskich. Podczas części uroczystej wyróżniono najbardziej zasłużonych absolwentów, oraz osoby które aktywnie brały udział w życiu akademickiej społeczności. Zabawa trwała do białego rana- można wyciągnąć z tego jeden tylko wniosek- Stowarzyszenie jest potrzebne, a Zjazdy Studentów i Absolwentów będą jednym z jego głównych celów.

Program:
20:30 Powitanie gości przez prowadzącego Tomasza Schimscheinera
20:35 Powitanie gości przez JM Rektora, rozdanie wyróżnień najlepszym sportowcom i absolwentom WSZiB
21:00 Występ kabaretu Kwartet Okazjonalny
23:00 Szwedzki stół

Prowadzący:
Tomasz Schimscheiner -krakowski aktor, absolwent PWST, występował na deskach Teatru Bagatela, obecnie związany z Teatrem Ludowym . Występował w takich filmach jak Zakochany Anioł , Duże Zwierzę czy Śmierć jak kromka chleba.Od 2003 roku, do dnia dzisiejszego, gra w popularnym serialu „Na wspólnej” jedną z głównych ról. Posiadacz niesamowitego poczucia humoru.

Kabaret Kwartet Okazjonalny
Kabaret tworzą absolwenci szkół muzycznych. W swoim programie opierają się na własnej interpretacji wariacji muzyki klasycznej. Nie brakuję też interaktywnego włączania publiczności do zabawy. Mają na swoim koncie wiele występów u boku takich gwiazd jak Urszula Dudziak, czy Anna Maria Jopek. Są laureatami wielu znaczących nagród w świecie kabaretowym m. in.: Festiwalu Fama oraz Paka.
Gwarantują doskonałą zabawę na wysokim poziomie.

Zobacz Centrum Kultury i Sztuki Moliere
Posłuchaj spotu reklamowego (format MP3)

NIE PRZEGAP NASTĘPNEGO ZJAZDU!
INFORMACJE JUŻ WKRÓTCE!
ZAPRASZAMY!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content