Certyfikaty językowe TELC oraz LCCI IQ

Certyfikaty językowe TELC oraz LCCI IQ

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w porozumieniu z Fundacją Lektorów AGH w Krakowie  oferuje możliwość przystąpienia do certyfikatów językowych TELC oraz LCCI IQ.
  • TELC  - to the European Language Certificates , czyli  system egzaminów z 10 języków europejskich stworzony w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.
    Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 27 grudnia 2005 w sprawie przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej DZ. U. Nr 266poz. 2230, załącznik 2, certyfikaty językowe TELC ( poziom B-2 dla 6 języków ) są oficjalnie uznawane przez administrację RP jako potwierdzenie znajomości języka.
  • LCCI IQ to London Chamber of Commerce and Industry – czyli Londyńska Izba Przemysłowo-Handlowa. Dopisek IQ: "International Qualifications" wskazuje na pakiet międzynarodowych egzaminów biznesowych firmowanych przez LCCI i skierowanych do osób pragnących poszerzyć swoje umiejętności i udokumentować je uznanym na całym świecie certyfikatem.
    Certyfikaty LCCI IQ są uznawane przez pracodawców, instytucje handlowe i finansowe oraz uniwersytety i inne szkoły wyższe w Polsce i na całym świecie za dowód znajomości zawodowego języka angielskiego.
Centrum Egzaminacyjne TELC i LCCI IQ
Fundacja Lektorów AGH w Krakowie
Ul. Kawiory 26 a; 30-055 Kraków Tel. (12) 617-47-46; (12) 617-32-03
E- mail: fundacja@uci.agh.edu.pl
 

Certyfikaty Cambridge ESOL

Cambridge English: First (FCE) i Cambridge English: Advanced (CAE)
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie w porozumieniu z Centrum Egzaminacyjnym Lincoln Cambridge ESOL Examination Centre oferuje możliwość przystąpienia do egzaminów z języka angielskiego ogólnego: Cambridge English: First (FCE)  i Cambridge English: Advanced (CAE).
Egzaminy Cambridge English:
  • First (FCE) – poziom B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – oraz Cambridge English:
  • Advanced (CAE) – poziom C1,  to międzynarodowe egzaminy z języka angielskiego ogólnego, rozpoznawane na całym świecie.
 
Certyfikaty Cambridge ESOL są respektowane przez pracodawców, a także umożliwiają podjęcie studiów za granicą.  Są ważne przez całe życie.
 
Więcej informacji o egzaminach na stronie: www.centrum.lincoln.edu.pl

Lincoln Cambridge ESOL Examination Centre
ul. Karmelicka 29/4
31-131 Kraków
12 631 50 60
centrum@lincoln.edu.pl

Powrót na górę strony