Zajęcia tablicowe – w czym problem!

Zajęcia tablicowe – w czym problem!
15 maj '20

Epidemia Covi-19 zmieniła podejście do dydaktyki. Jako odpowiedzialna uczelnia przenieśliśmy zajęcia w strefę e-learningu. Nie rezygnujemy jednak z tradycyjnych form prowadzenia ćwiczeń. Nasi wykładowcy zostali wyposażeni w odpowiednie narzędzia, dzięki którym prowadzą zajęcia tablicowe on-line!

WSZiB od 20 lat posiada własne systemy intranetowe, które rozbudowujemy o funkcjonalności wspierające nas w czasie kwarantanny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik informatycznych prowadzimy ćwiczenia tablicowe, choćby z rachunkowości, analizy finansowej, czy finansów przedsiębiorstwa. Nasz autorski system dokumentacji zajęć dydaktycznych umożliwia studentom dostęp do zapisu wirtualnych tablic. Ponadto wykładowcy WSZIB nagrywają również zajęcia, które w czasie rzeczywistym odbywają się z wykorzystaniem narzędzi e-learnignu.

Po zakończeniu zajęć nasi wykładowcy udostępniają nagrania zajęć. W przypadku nieobecności lub chęci powtórki każdy student może odtworzyć film z wykłady czy ćwiczeń.

My wiemy jak!