Studencki Maj WSZiB

21 kwi '09

Samorząd Studencki WSZiB serdecznie zaprasza wszystkich do uczestnictwa w przygotowanych na najbliższy czas wydarzeniach.Zaczynamy od ogłoszenia konkursu na Najmilszą Studentkę oraz Najmilszego Studenta WSZiB. Szczegóły oraz sposób zgłaszania kandydatów został dokładnie opisany w wiadomości wysłanej przez SUSZI. Na zgłoszenia czekamy do najbliższego poniedziałku 27 kwietnia!Ze względu na nadmierne polepszenie się pogody, zapraszamy wszystkich do spędzenia nadchodzącego weekendu w gronie studentów WSZiB na łonie natury ! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy WSZiBowy WEEKEND AKTYWNY. W sobotę wyjazd rowerami na relaksujący wypoczynek w Kryspinowie (z grillem) oraz paintballowe szaleństwo w niedzielę. Informacje o zapisach znajdziecie w SUSZI oraz na plakatach rozwieszonych na terenie uczelni.Nie możemy również zapomnieć, że w najbliższy długi weekend majowy zaczynają się krakowskie Juwenalia! Z okazji kolejnych obchodów największego święta studenckiego przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Mowa tu między innymi o korowodzie juwenaliowym, koncertach i zabawach, a wszystko to zakończone huczną imprezą Juwenaliową (na której odbędzie się również ogłoszenie wyników wyborów najmilszych oraz ich koronacja).Liczymy na wspólną, huczną zabawę w gronie studentów Naszej Uczelni!